סיורים

סדנאות ועוד

לאורך שנות הפעילות של הארגון היינו ממוקדים בלייצר את השינוי שאנחנו מאמינים בו ולאפשר לתושבים.ות לבחור לחיות בערים בפריפריה.
העבודה שלנו מבוססת על הנחת המוצא שהכוח והידע נמצא אצל התושבים.ות. הם יודעים מה טוב ומה נכון ואנחנו כאן כדי לסייע. במטרה להשמיע את הקול של מובילי השינוי פיתחנו בשנת 2016 פלטפורמה ליזמים ומובילי קהילות לספר את הסיפור והזמנו את כל מי שרצה להכיר מקרוב את הסיפורים שלהם ולראות איך נוצר שינוי. 
בשלב השני תרגמנו את הידע שצברנו לאורך השנים למספר  סדנאות והרצאות המאפשרות להכיר ולהתנסות במודלים בבינוי קהילה ופיתוח יזמות ושינוי חברתי. נשמח לשתף אתכם.ן בהצלחות ובכישלונות שלנו לאורך הדרך. 

הצטרפו אלינו לחוויה מסוג אחר

הכירו את

הפעילות שלנו

הכירו את

הפעילות שלנו

פנימה

מיזם "פנימה" מזמין מבקרים מחו"ל ומהארץ לחוויה תיירותית חדשה, הזדמנות להתחבר ולהסתכל פנימה לתוך החברה הישראלית להכיר מקרוב קהילות ויזמים מקומיים. 
הסיורים מבוססים על קהילות מקומיות ויזמים שארץעיר מלווים ומכשירים לטובת אירוח הקבוצות ומתן חוויה מעמיקה ומשמעותית בעבור המשתתפים. אנחנו מאמינים שחשוב שא.נשים יכירו את הסיפור של הקהילות והיזמים מקרוב, הסיפור האמיתי בלי פילטרים, אנחנו רואים ערך רב בלספר את הסיפור של החיים בשכונה, בפריפריה. מיזם "פנימה" מהווה זרוע כלכלית לממן את המשך פעילותם של הקהילות והיזמים והמשך הפעילות החברתית של ארגון ארץעיר.

הרצאות וסדנאות

כבר 25 שנים שאנחנו מלווים קהילות בשלבים שונים של התפתחות וצרכים מגוונים. המשותף הוא השאיפה להוביל שינוי במרחב החיים שלהם. 
לטובת אנשי מקצוע המעוניינים לצלול לעומק ולהכיר מקרוב מודלים, תהליכים מושגי ייסוד וכלים בבינוי קהילה פיתחנו הרצאות וסדנאות.
מזה 5 שנים ארץעיר עוסקת בליווי תהליכים כאלו במוקדים שונים ברחבי הארץ. אנו מזמינים יזמים ורשויות לפתח עמנו תהליכי ליווי לתושבים המותאמים לשלבי התכנון, הבנייה והאכלוס של המתחמים והשכונות בהם מתרחשים תהליכי התחדשות עירונית

ליווי בתהליכי התחדשות עירונית קהילתית

תהליכי התחדשות של מרחבים עירוניים הם תהליכים ארוכים ומורכבים. התושבים מגיעים לתהליך מלאי חששות ופחדים.  משך התהליך, השפה המקצועית שזרה להם, ריבוי האינטרסים כל אלו ועוד מייצר חוסר אמון ומשפיעים על הצלחת התהליך. 
 בשנים האחרונות אנחנו מלווים תהליכי בינוי קהילה במסגרת תהליכי התחדשות עירונית פיזית ומפתחים מודלים לעבודה במרחבים שונים של התחדשות המרחב. 
נשמח ללוות תהליכים נוספים משלב האיכלוס ואליך. 

הארגונים והרשויות

שעבדו איתנו

הארגונים והרשויות

שעבדו איתנו